Uczniowie klas 4c oraz 5b przygotowali krótki występ artystyczny

Z okazji Dnia Nauczyciela uczniowie klas 4c oraz 5b przygotowali krótki występ artystyczny. Scenka przedstawiała znany wszystkim nauczycielom awans zawodowy. Na zakończenie zabrzmiała wesoła piosenka na melodię utworu „Czerwonych gitar”. Nauczyciele otrzymali: piękne laurki wykonane pod czujnym okiem pani I. Faltynowskiej, słodki upominek przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Nad organizacją obchodów DEN czuwały panie: B. Gizińsja, A. Gaczyńska oraz M. Mischke.
Uczniowie klasy 4c zorganizowali fotobudkę i dodatkowo poprzebierali się za nauczycieli naszej szkoły. Uczniowie klasy 7a wykonali przepiękny słodki upominek dla nauczycieli i pracowników szkoły. Życzeń i słodkości było co nie miara.