Polska – moja Ojczyzna

Wychowawczynie klas pierwszych, zorganizowały dla uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej, konkurs plastyczny – ” Polska – moja Ojczyzna”. Wpłynęło 65 prac . Jury w składzie: pani B. Zdunek-Jaranowska oraz pani A Rybińska wybrały najpiękniejsze prace.
Oto wyniki:

Klasy pierwsze: I miejsce- Maja Zawacka 1b II miejsce Ignacy Pawlikowski 1a III miejsce Blanka Krzemińska 1c wyróżnienia: Antoni Szczepański 1b, Tymoteusz Miedziejko 1a, Alan Ziętarski 1a, Barbara Skalińska 1c . Nagrodę specjalną od jury otrzymał Jakub Wyżykowski 1a.

Klasy drugie: I miejsce Zosia Zientarska 2b, II miejsce Maja Kowalczyk 2b, III miejsce Zuzia Lipiec 2b, wyróżnienia: Mikołaj Hinz 2b, Weronika Klepczyńska 2b.
Klasy trzecie: I miejsce Oliwier Jejorski 3b, II miejsce Emilia Filbrandt 3b, III miejsce Michał Śliwiński 3a, wyróżnienie: Martyna Jejorska 7a.
Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.