Podsumowanie Tygodnia Bibliotek Szkolnych w dniach: 8-15 maja

Nasza biblioteka włączyła się w obchody Tygodnia Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji przygotowała szereg działań: Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas I-III; przerwy z książką dla uczniów I-III, w czasie których nauczyciele biblioteki czytali książkę „Savoir-vivre dla najmłodszych, czyli zasady towarzyskiej ogłady” oraz konkurs dla uczniów klas IV -VI i VII-VIII: „Savoir-vivre na co dzień”.
Mistrzami savoir-vivre’u zostali następujący uczniowie: Maja – kl.IVb, Dominik – kl.IVb, Alicja – kl.VIIc i Aleksandra – kl.VIIIa.
Wyróżnienia otrzymali: Alicja – kl.IVb, Zuzanna – kl.IVb, Izabela – kl.Vb, Paweł – kl. Vb, Piotr – kl.Vc, Hanna kl.VIa, Małgorzata – kl.VIIa, Dominika – kl.VIIa, Zuzanna – kl.VIIc, Szymon – kl.VIIc i Szymon – kl.VIIc.
Gratulujemy!
Przerwa z książką i konkursy biblioteczne zostały przygotowane zgodnie z kierunkiem polityki oświatowej.

(źródło: SP Łasin