Podsumowanie konkursu plastycznego: „Majowa łąka”

W maju 2024r. trwał świetlicowy konkurs plastyczny „Majowa łąka”. Zadaniem uczestników było przedstawienia łąki w majowych barwach
w wybranej przez siebie technice plastycznej. Ten konkurs miał na celu: zainteresowanie dzieci tematyką łąki i wiosną, rozwijanie wrażliwości i wyobraźni młodych artystów oraz wzbudzenie w uczestnikach kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci.
W konkursie uczestniczyło 54 dzieci z edukacji wczesnoszkolnej. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i kreatywne, wykonane różnorodnymi technikami. pani Partycja Szymanowicz oraz pani Róża Kerner, które oceniały pracę miały niełatwe zadanie wyłonić zwycięzców. Brały pod uwagę: pomysłowość, staranność, samodzielność wykonania pracy oraz dobranie materiałów plastycznych. Po długich rozważaniach wybrały zwycięskie prace.
Kategoria klas I
I miejsce: Maja Jakubicz
II miejsce: Patrycja Kuhn
III miejsce: Alicja Więckowska
Kategoria klas II
I miejsce: Zofia Brodzińska
II miejsce: Pola Banacka
III miejsce: Robert Kirsz
Kategoria klas III
I miejsce: Kamila Wszołek
II miejsce: Maria Janiszewska
III miejsce: Zuzanna Kużdowicz
Zwycięzcom gratulujemy!
Dziękujemy Rodzicom za sfinansowanie nagród.
Konkurs zorganizowała: p. Katarzyna Kuhn.

(źródło: SP Łasin