Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024
dla klas 1 – 7

O godzinie 8.20 nadszedł czas na uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024 dla klas 1 – 7.
Jak co roku na tę uroczystość przybył Pan Burmistrz Rafał Kobylski, p. Małgorzata Strug – wiceprzewodnicząca Rady Miasta i Gminy Łasin, p. Beata Kilian – przewodniczącą Rady Rodziców SP.
Podczas uroczystości odbyła się część artystyczna , gdzie drugoklasiści pożegnali klasy trzecie, które opuszczają etap edukacji wczesnoszkolnej i od września wkroczą w kolejny, nowy etap nauki.
Po części artystycznej nastąpiło wręczenie świadectwa z wyróżnieniem. W pierwszej kolejności odebrał je uczeń klasy 4A Tomasz Barański, który uzyskał tytuł Najlepszego Ucznia w roku szkolnym 2023/2024 ze średnią ocen 5,73 i wzorowym zachowaniem.
Następnie pani dyrektor wraz z wychowawcami wręczali pozostałym uczniom świadectwa z wyróżnieniem.
Podczas uroczystości zostały również wręczone podziękowania dla Przyjaciół Szkoły, w tym roku otrzymali je Państwo Kużdowicz, Państwo Marek i Bank Spółdzielczy w Brodnicy oddział Łasin.
Akademia została przygotowana przez wychowawców klas drugich i siódmych: p. S. Paszkowską – Zająkała , p. M. Uniatowską i p. Edytę Kawską, p. A. Bartnicką, p. A. Bąk – Flatow i p. Z. Eichlera. Oprawę muzyczną przygotowała p. M. Mischke.