Uroczyste Pożegnanie Ósmoklasistów

Dziś wybrzmiał ostatni dzwonek dla kolejnej grupy absolwentów, których wypuszczamy w świat.
O godzinie 10.00 rozpoczęło się Uroczyste Pożegnanie Ósmoklasistów.
W akademii brał udział p. Burmistrz Rafał Kobylski, ks. proboszcz Grzegorz Grabowski, p. Maria Ewertowska- Kierownik Referatu Oświaty. Popłynęły słowa pożegnania, podziękowania i perspektyw na przyszłość, na następne lata edukacji już w innych szkołach. Uczniowie złożyli Ślubowanie, w którym przyrzekli, że godnie będą nosić miano Absolwenta Szkoły Podstawowej w Łasinie. Następnie Pani Dyrektor wręczyła Listy Gratulacyjne Rodzicom i świadectwa z wyróżnieniem uczniom. Otrzymali je: Nadia Jasińska wraz z rodzicami, Michał Aniołkowski wraz z rodzicami i Anna Angowska wraz z rodzicami. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali również: Daria Książek, Aleksander Zientarski, Aleksandra Kaźmierczak, Aniela Pawlikowska i Agata Ewertowska. Po wyróżnieniach przyszedł czas na to , by wszyscy ósmoklasiści otrzymali swoje upragnione świadectwa ukończenia szkoły. Wręczyły je wychowawczynie: w klasie 8A p. Alicja Rybińska, w klasie 8B p. Małgorzata Strug.
Drodzy absolwenci, życzymy Wam powodzenia i zasłużonych, pięknych wakacji !!!
Całą uroczystość przygotowali uczniowie klas siódmych wraz z wychowawcami: p. A. Bartnicką, p. A . Bąk – Flatow i p. Z. Eichlerem.